REKOLEKCJE BEATYFIKACJA33:

Zbliżamy się do dnia 28 maja, który jest liturgicznym wspomnieniem błogosławionego Stefana Wyszyńskiego. Jako Fundacja Tota Tua, chcemy zaproponować Wam rekolekcje „Beatyfikacja33” – 33-dniowe rekolekcje oddania się Panu Jezusowi przez Maryję pogłębione o teksty błogosławionego księdza Prymasa Stefana Wyszyńskiego i błogosławionej Matki Elżbiety Róży Czackiej. 

Rozpoczniemy 25 kwietnia, a zakończymy uroczystym aktem oddania 28 maja. Pragniemy aby ten czas był czasem bliższego poznania i pokochania Pana Jezusa, Matki Bożej, a także darem wdzięczności za dar życia błogosławionego Prymasa i Matki Czackiej.

W sprawie organizacji rekolekcji w parafii zapraszamy do kontaktu telefonicznego 690524572 – infolinia czynna od 8.00-16.00 bądź mailowego [email protected]

Materiały przygotowaliśmy w formie tekstowej, video i audio: https://www.beatyfikacja33.pl/33dni

Można również zamówić książki „Beatyfiakacja33 – Wszystko postawić na Maryję”. Ofiara, którą proponujemy za książkę to 33 zł (1 zł za dzień rekolekcji :)). Koszt wysyłki książki to 17 zł (w jednej przesyłce mieści się od 1-20 książek): https://oddanie33.pl/zamow-ksiazke
 
Utworzyliśmy także grupy na whatsappie do których możecie dołączyć wchodząc na stronę https://www.beatyfikacja33.pl/aplikacje i klikając w jeden z podanych linków.

W trakcie trwania rekolekcji, każdego dnia będziemy przesyłać Wam materiały na poszczególne dni.